Kullanıcı sözleşmesi

https://www.ss-pt.com sitesinde talepte bulunarak kullanıcı, kişisel verilerin işlenmesi için bu Sözleşmeyi (bundan sonra – Sözleşme olarak anılacaktır) kabul eder. Kendi hür iradesiyle ve kendi menfaati doğrultusunda hareket ederek ve yasal ehliyetini teyit ederek Kullanıcı, “Sistem Uzmanı” LTD. (bundan sonra – Operatör olarak anılacaktır) adına hareket eden https://www.ss-pt.com sitesinin yetkili yönetim çalışanlarına, kişisel verilerinin aşağıdaki koşullarla işlenmesine muvafakat eder:

 1. Bu muvafakat, kişisel verilerin hem otomasyon araçları kullanılmadan hem de bunların kullanımıyla işlenmesine izin verilmektedir.
 2. Muvafakat aşağıdaki belirtilen kişisel verilerimin işlenmesine izin verilmektedir:

özel veya biyometrik olmayan kişisel veriler: soyad, ad, baba adı, iletişim telefon numaraları; e-mail adresleri; müşteri verileri (adres bilgisi; işletim sisteminin tipi ve versiyonu; Tarayıcının türü ve sürümü; cihazın türü ve ekran çözünürlüğü; müşterinin siteye nereden geldiği; hangi siteden veya hangi reklamla; işletim sisteminin ve Tarayıcının dili; müşterinin hangi sayfaları açtığı ve hangi tuşlara bastığı; ip – adresi).

 1. Operatör, Kullanıcı’dan aldığı bilgileri üçüncü şahıslara aktarmayacağını taahhüt eder. Operatörün, Kullanıcı’ya karşı yükümlülüklerini yerine getirmek için ve sadece sözleşme çerçevesinde İşletmeci ile yaptığı bir anlaşma temelinde hareket eden acentelere ve üçüncü kişilere bilgi vermesi ihlal olarak kabul edilmez. Operatörün Site’nin işleyişini değerlendirmek ve analiz etmek için Kullanıcı’nın satın alma özelliklerini analiz etmek ve kişisel tavsiyelerde bulunmak amacıyla Kullanıcı ile ilgili verileri kişisel olmayan biçimde üçüncü kişilere aktarması bu maddenin ihlali olarak kabul edilmez.

Rusya Federasyonu mevzuatının gerekçeli ve uygulanan şartlarına uygun olarak bilgi aktarımı yükümlülüklerinin ihlali olarak kabul edilmez.

 1. Kişisel verilerin işlenme amacı: Operatör ve / veya ortakları tarafından, mal satışı ve hizmet sunumu, referans bilgilerinin sağlanması, ayrıca mal, iş ve hizmetlerin tanıtımı için müşteriye karşı yükümlülüklerinin yerine getirilmesi, ve ayrıca reklam ve bilgilendirme mesajları, hizmet mesajları ve haber bültenleri almayı kabul etmektedir.
 2. Kişisel verilerin işlenmesinin temeli: Rusya Federasyonu Anayasası’nın 24’ü. maddesi; 152-FZ sayılı “Kişisel Veriler Hakkında” Federal Kanunun 6. maddesi; yerel düzenlemeler; kişisel verilerin işlenmesine ilişkin işbu Sözleşme.
 3. Kişisel verilerin işlenmesi sırasında aşağıdaki işlemler gerçekleştirilecektir: toplama; kayıt; sistemleştirme; birikim; depolamak; açıklama (güncelleme, değiştirme); çıkarma; kullanım; engelleme; silme, imha etme.
 4. Operatör, kişisel verileri işlerken, kişisel verileri bunlara yetkisiz erişimden ve ayrıca kişisel verilerle ilgili diğer yasa dışı eylemlerden korumak için gerekli ve yeterli kurumsal ve teknik önlemleri alır.
 5. Kişisel veriler, kişinin reklam ve haber bültenleri aboneliğinden çıkana kadar işlenir. Ayrıca, kişisel veri subjesinin talebi üzerine kişisel verilerin işlenmesine son verilebilir. Kağıt üzerine kaydedilen kişisel verilerin saklanması, 125-FZ sayılı “Rusya Federasyonu’ndaki Arşivleme Hakkında” Federal Yasasına ve arşivleme ve arşiv depolama alanındaki diğer düzenleyici yasal düzenlemelere uygun olarak gerçekleştirilir.
 6. Kullanıcınin kişisel verilerini netleştirmek istemesi, kişisel veriler eksik, eski, yanlış, yasa dışı olarak elde edilmişse veya belirtilen işleme amacı için gerekli değilse veya Kullanıcı işlemeye ilişkin Sözleşmesini geri çekmek isterse, “Sistem Uzmanı” LTD’nın kişisel verileriyle ilgili yasa dışı eylemlerini ortadan kaldırmak için  Kişisel veriler gizliliği Poltikasında öngörülen düzende 192102, St. Petersburg, Fuçika sokak, 4, lit. adresine Operatöre resmi bir talep göndermek zorundadır.
 7. Kullanıcı, Sitedeki hesabını silmek isterse, ilgili talebi ile birlikte info@ss-pt.com adresinden bizimle iletişime geçmesi gerekmektedir. Bu işlem, Kullanıcının mevcut mevzuata uygun olarak, işbu maddenin 1. paragrafında belirtilen şekilde yapılan kişisel verilerinin işlenmesine yönelik onayının geri çekilmesi anlamına gelmez.
 8. İşbu Sözleşme, işbu Sözleşmenin 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel verilerin işlenmesinin sona ermesine kadar olan bütün süre için geçerlidir.

Değerli ziyaretçilerimiz, https://www.ss-pt.com sitesini (bundan böyle “Site” olarak anılacaktır) ziyaret ederek ve yayınlanan bilgileri kullanarak, aşağıda belirtilen kuralları (bundan böyle “Kurallar” olarak anılacaktır) kabul etmiş olursunuz, kısıtlama veya rezervasyon olmaksızın.

Bu Sitede yer alan tüm veriler bilgi amaçlıdır ve nihai olarak kabul edilemez. Ürünler ile ilgili kapsayıcı bilgileri Şirket çalışanlarından alabilirsiniz.
Şirket, Sitede yayınlanan herhangi bir bilgide herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sitede yayınlanan Ürünlerin fiyatı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve Ürünleri perakende satışa sunan şirket veya ortaklarının fiyatlarından farklı olabilir.

Siteye Ürünler hakkında bilgi yerleştirilmiş ise, bu, bu ürünlerin Şirkette veya perakende ortaklarında mevcut olacağı anlamına gelmez .

Sitede yayınlanan Ürünlerin fiyatları, Şirket tarafından herhangi bir zamanda ve önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Şirket, Sitede yayınlanan hiperlinkler aracılığıyla kullanıcı tarafından geçiş yapılabilecek diğer sitelerdeki bilgilerden sorumlu değildir.

Şirket, bu Kuralları herhangi bir zamanda ve kendi takdirine bağlı olarak Site ziyaretçilerine önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Наверх
Все результаты поиска